GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Son Güncelleme: [21.09.2023]

Günışığı Temizlik Firması (“Firma”, “Biz” veya “Bizim”), müşterilerimizin ve web sitemizi ziyaret eden kişilerin (“Siz” veya “Ziyaretçiler”) gizliliğini ciddiye almaktadır. Bu gizlilik politikası, sizinle nasıl bilgi topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullanıp koruduğumuzu ve bu bilgilere nasıl erişebileceğinizi ve kontrol edebileceğinizi açıklar.

Topladığımız Bilgiler

Günışığı Temizlik Firması, aşağıdaki türde bilgileri toplayabilir:

  1. Kişisel Bilgiler: Adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız gibi kişisel bilgileri, sizinle iletişim kurabilmemiz için sağlayabilirsiniz.
  2. Web Sitesi Kullanım Bilgileri: Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz, tarayıcı türünüz, işletim sistemi bilgileri gibi otomatik olarak toplanan verileri kaydedebiliriz. Bu bilgiler, web sitemizin kullanımını analiz etmek ve geliştirmek amacıyla kullanılır.

Bilgilerin Kullanımı

Topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz:

  1. Sizden aldığımız kişisel bilgileri, sizinle iletişim kurmak, sorularınıza cevap vermek, taleplerinizi işlemek ve hizmetlerimizi sunmak için kullanabiliriz.
  2. Web sitesi kullanım bilgilerini, web sitemizin performansını ve kullanımını anlamak, hizmetlerimizi iyileştirmek ve güvenlik önlemlerini uygulamak için kullanabiliriz.

Bilgi Paylaşımı ve Üçüncü Taraflar

Kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmayız, satmayız veya kiralamayız. Ancak, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, güvenlik nedenleriyle veya işimizin gerektirdiği diğer nedenlerle bazı bilgileri paylaşabiliriz.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizi korumak için uygun güvenlik önlemlerini alırız ve verilerin yetkisiz erişimine, değiştirilmesine veya yayılmasına karşı önlemler alırız.

Çocuklar İçin Gizlilik

Web sitemizi 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik olarak tasarlamadık ve bilerek çocuklardan kişisel bilgi toplamayız.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

Bu gizlilik politikası zaman zaman güncellenebilir. Herhangi bir güncelleme sonrasında bu sayfada değişiklikleri bildireceğiz.

İletişim

Gizlilik politikamızla ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

info@gunisigitemizlik.com

Bu gizlilik politikası [21.09.2023] tarihinde güncellenmiştir.

Seyrantepe Mahallesi ibrahim karaoğlanoğlu caddesi ispar iş merkezi 1.Kat Daire 270 Kağıthane / İstanbul info@gunisigitemizlik.com 0212 281 42 32