Temizlik Personeli

Temizlik Personeli

Firmaların temizlik personeli çalıştırması SGK, tazminat, maaş, yemek, yol gibi ücretleri de vermesi anlamına gelmektedir. Firmalar her zaman tasarruflu davranmak zorunda oldukları için u gibi durumlarda temizlik personeli çalıştırmada gerçi çekilebilmektedir. Ancak temizlik firmaları olarak sunduğumuz temizlik personeli tedarik hizmeti sayesinde bu durum tamamen ortadan kalmaktadır. Verdiğimiz bu hizmette hizmet alacak şirkete yakın mevkide ikamet eden personelleri hizmetinize vermekteyiz.

İşletmenin büyüklüğüne göre belirlenen sayılarda temizlik personeli tedarik edilerek periyodik olarak belirlenen kurallar çerçevesinde temizlik ve ikram hizmetinin yapılmasını sağlamaktayız. Sabah 08:00 ve 19:00 arasında çalışabilecek olan personeller her türlü temizlik ve ikram ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Firmamızdan alacağınız temizlik personeli hizmetlerinde SGK, tazminat, maaş, yemek gibi giderler tamamen firmamıza ait olmaktadır. Böylelikle herhangi bir sorumluluk almadan sadece temizlik ücretlerini ödeyerek temizlik işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Yapılacak olan temizlik hizmetlerini bu konuda profesyonel olan personeller gerçekleştirmektedir.

Sizin belirlediğiniz saatler çerçevesinde çalışmalar yapılarak gerekli olan temizlik hizmeti alınabilmektedir. Böylelikle hem iş yerinizin temiz kalmasını sağlayabilir hem de herhangi bir personel çalıştırma yükümlülüğü altına girme sorumluluğunu yaşamayabilirsiniz. Bu konuda hizmet almak için bizlere personel ihtiyacınızı, çalışma saatlerini ve işlerinizin nerede bulunduğunu bildirmeniz yeterlidir.

Firmamız gerekli olan planlamaları yaparak sizlere bu konuda kaliteli hizmet sunacaktır. İş yerinizin her zaman temiz kalması ve çalışanlarınızın, müşterilerinizin temiz bir iş yerinde bulunmasını istiyorsanız bizleri arayarak profesyonel temizlik hizmeti alabilirisiniz.

Seyrantepe Mahallesi ibrahim karaoğlanoğlu caddesi ispar iş merkezi 1.Kat Daire 270 Kağıthane / İstanbul info@gunisigitemizlik.com 0212 281 42 32