İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın GÜNIŞIĞI TEMİZLİK HİZMETLERİ burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

1:  Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar özel aletlerle silinir.

2:  Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntıları önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapılır.

3:  WC ve lavaboların ve mevcut  fayansların uygun kimyasallarla temizliği yapılır.

4:  Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği yapılır.

5: Panjurların içten ve dıştan temizlenmesi.

6: Balkonların ve korkuluklarının temizlenmesi.

İnşaat sonrası temizlikler;  taşınma öncesi ve sonrası boş mekanların temizliğini kapsar. özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir. İnşaat sonrası temizlikler için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal, makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir. Size iş bırakmazlar…

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.sda

Seyrantepe Mahallesi ibrahim karaoğlanoğlu caddesi ispar iş merkezi 1.Kat Daire 270 Kağıthane / İstanbul info@gunisigitemizlik.com 0212 281 42 32